Izpitni roki




Ekonomika podjetja

MAGDA LUŽAR

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 8. 11. 2021 16.00  
Drugi izredni 7. 9. 2022 08.00  
Na vrh

Komunikacijske tehnologije in storitve

Jure Petric, mag. inž. el.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 15. 11. 2021 16.00  
Drugi izredni 5. 9. 2022 16.00  
Na vrh

Meritve

Renato MAHNIČ, univ. dipl. inž. el.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 2. 12. 2021 16.20, N1_7  
Prvi redni 16. 5. 2022 16.20, N1_2  
Drugi redni 30. 5. 2022 16.20, N1_7  
Tretji redni 14. 9. 2022 16.20  
Na vrh

Osnove elektrotehnike

Matevž Čadonič, univ. dipl. inž. el.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 18. 11. 2021 16.20  
Prvi redni 23. 2. 2022 16.20, N1_7 ustni zagovor ima št.: 220085 po dogovoru s predavateljem.
Drugi redni 16. 3. 2022 16.20, N1_7  
Tretji redni 12. 9. 2022 16.20  
Na vrh

Osnove strojništva

dr. Mitja Muhič, univ. dipl. inž. str.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 11. 11. 2021 16.00  
Prvi redni 9. 5. 2022 16.20, P3 izpit se prestavi iz 5.5. na 9.5.
Drugi redni 19. 5. 2022 16.20, P3  
Tretji redni 19. 9. 2022 16.00  
Na vrh

Poslovno komuniciranje in vodenje

mag. Monja Pust

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 23. 11. 2021 16.20  
Prvi redni 15. 3. 2022 16.20, P1  
Drugi redni 29. 3. 2022 16.20, N4_1 popravek učilnice
Tretji redni 7. 9. 2022 16.00  
Na vrh

Praktično izobraževanje 1

Matevž Čadonič, univ. dipl. inž. el.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 22. 11. 2021 13.50  
Prvi redni 21. 2. 2022    
Drugi redni 20. 6. 2022    
Tretji redni 12. 9. 2022    
Na vrh

Praktično izobraževanje 2

Matevž Čadonič, univ. dipl. inž. el.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 29. 11. 2021    
Prvi redni 21. 2. 2022    
Drugi redni 20. 6. 2022    
Tretji redni 12. 9. 2022    
Na vrh

Programiranje v avtomatiki

Matevž Čadonič, univ. dipl. inž. el.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 19. 11. 2021 13.50  
Prvi redni 21. 12. 2021 16.20, N3_9  
Drugi redni 14. 1. 2022 15.30, N3_9 popravek datuma!
Tretji redni 12. 9. 2022 16.20  
Na vrh

Računalniško podprte tehnologije

dr. Mitja Muhič, univ. dipl. inž. str.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 2. 12. 2021 16.00  
Drugi izredni 12. 9. 2022 16.00  
Na vrh

Računalništvo in informatika

GREGOR MEDE, univ. dipl. inž. rač.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi redni 5. 1. 2022 16.20, N3_9  
Drugi redni 19. 1. 2022 16.20, na daljavo  
Tretji redni 5. 9. 2022 16.20  
Na vrh

Robotski sistemi 1

Andrej GORENC, univ. dipl. inž. el.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 23. 11. 2021 16.00  
Prvi redni 10. 3. 2022 16.20, N1_6  
Drugi redni 24. 3. 2022 16.20, N1_6  
Tretji redni 6. 9. 2022 16.00  
Na vrh

Sistemi mehatronike 1

mag. Matej KAMIN, univ. dipl. inž. el.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 30. 11. 2021 16.20  
Drugi izredni 6. 9. 2022 16.00  
Na vrh

Sistemi mehatronike 2

Krištof Debeljak

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi redni 23. 3. 2022 16.00, razvojni center  
Drugi redni 6. 4. 2022 16.00, razvojni center Izpit se prestavi iz 30.3 na 6.4
Tretji redni 1. 9. 2022 16.00  
Na vrh

Simon ŠTAMCAR

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 24. 11. 2021 16.00  
Na vrh

Strokovna terminologija v tujem jeziku

Mateja Simončič Tomič

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 20. 11. 2021 16.20 [Angleški jezik]
Prvi redni 23. 12. 2021 16.20, N1_2 [Angleški jezik]
Drugi redni 13. 1. 2022 16.20, N3_10 [Angleški jezik]
Tretji redni 15. 9. 2022 16.00 [Angleški jezik]
Na vrh

Tehniški predpisi in projektiranje

Aleksander VRŠČAJ, univ. dipl. inž. str.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 11. 11. 2021 16.00  
Na vrh

Tehnološki procesi

Jožef PUCIHAR, univ. dipl. inž. str.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi redni 25. 2. 2022 16.20, P4  
Drugi redni 18. 3. 2022 16.20, P4  
Tretji redni 22. 9. 2022 16.00  
Na vrh

Trajnostni razvoj

Jožef PUCIHAR, univ. dipl. inž. str.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 23. 11. 2021 16.00  
Drugi izredni 22. 9. 2022 16.00  
Na vrh