Izpitni roki




Ekonomika podjetja

Marjan HOČEVAR, univ. dipl. ekon.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 2. 12. 2021 16.00  
Drugi izredni 20. 9. 2022 08.50  
Na vrh

Elektronsko poslovanje

mag. Janez Bauer, univ. dipl. ekon.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 25. 11. 2021 16.20  
Prvi redni 25. 2. 2022 16.20, N1_3 popravek datuma izpitnega roka!
Drugi redni 8. 3. 2022 16.20, N1_3  
Tretji redni 16. 9. 2022 16.00  
Na vrh

Izdelava spletnih strani

Jure Balabanič, univ. dipl. inž., SIMON VOVKO, dipl. inž. rač.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi redni 5. 1. 2022 16.20, P3  
Drugi redni 19. 1. 2022 16.20, P3  
Tretji redni 22. 9. 2022 16.00  
Na vrh

Miha Bradač, dipl.inž.rač. in inf.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 8. 11. 2021 16.20  
Na vrh

Operacijski sistemi 1

Jure Balabanič, univ. dipl. inž.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 24. 11. 2021 16.00  
Na vrh

GREGOR MEDE, univ. dipl. inž. rač.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi redni 1. 6. 2022 16.20, N3_11  
Drugi redni 15. 6. 2022 16.20, N3_11  
Tretji redni 14. 9. 2022 16.20  
Na vrh

Operacijski sistemi 2

Davor KATANOVIĆ, mag. družb. inf.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 9. 11. 2021 16.20  
Na vrh

GREGOR MEDE, univ. dipl. inž. rač.

RokDatumUra, prostorOpomba
Drugi izredni 19. 9. 2022 16.20  
Na vrh

Osnove zgradbe in delovanja računalniških sistemov

Tomaž FERBEŽAR, univ. dipl. inž. el.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 23. 11. 2021 15.00  
Drugi izredni 19. 9. 2022 16.20  
Na vrh

PIP: Multimediji

Tomaž FERBEŽAR, univ. dipl. inž. el.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 16. 11. 2021 15.00  
Prvi redni 30. 5. 2022 16.20, N3_11  
Drugi redni 13. 6. 2022 16.20, N3_11  
Tretji redni 13. 9. 2022 16.20  
Na vrh

Poslovno komuniciranje in vodenje

Martina JUDEŽ, univ. dipl. ekon.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi redni 10. 3. 2022 17.00, N4_1 popravek ure!!
Drugi redni 25. 3. 2022 16.20, N4_1  
Tretji redni 17. 5. 2022 18.00  
Na vrh

Praktično izobraževanje 1 (M1...M3)

Jožica KOŠIR BOBNAR, mag. družb. inf.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 30. 11. 2021 15.00  
Prvi redni 22. 4. 2022    
Drugi redni 20. 6. 2022    
Tretji redni 15. 9. 2022    
Na vrh

Praktično izobraževanje 2 (M4...M10)

Jožica KOŠIR BOBNAR, mag. družb. inf.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 30. 11. 2021 15.00  
Prvi redni 22. 4. 2022    
Drugi redni 21. 6. 2022    
Tretji redni 16. 9. 2022    
Na vrh

Programiranje 1

dr. Igor Korelič

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 10. 11. 2021 16.20, na daljavo  
Na vrh

Andraž Žagar, univ. dipl. inž.

RokDatumUra, prostorOpomba
Drugi izredni 9. 9. 2022 13.00  
Na vrh

Računalniške komunikacije in omrežja 1

GREGOR MEDE, univ. dipl. inž. rač.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 29. 11. 2021 16.20  
Drugi izredni 7. 9. 2022 16.20  
Na vrh

Računalniške komunikacije in omrežja 2

GREGOR MEDE, univ. dipl. inž. rač.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 8. 11. 2021 16.20  
Prvi redni 21. 2. 2022 16.20, N1_3  
Drugi redni 7. 3. 2022 16.20, N1_3  
Tretji redni 12. 9. 2022 16.20  
Na vrh

Računalništvo in informatika

GREGOR MEDE, univ. dipl. inž. rač.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi redni 5. 1. 2022 16.20, N3_9  
Drugi redni 19. 1. 2022 16.20, N3_9  
Tretji redni 5. 9. 2022 16.20  
Na vrh

SIMON VOVKO, dipl. inž. rač., mag. Matej Rožič, prof. mat. in fiz.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 15. 11. 2021 16.20  
Na vrh

Strokovna terminologija v tujem jeziku

mag. Katja HROVAT, prof.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi redni 20. 12. 2021 16.20, N1_2 [Angleški jezik] Ustni zagovor bo 10.1.2022, v N1_2 - po razporedu v spletni učilnici.
Drugi redni 14. 1. 2022 16.20, N1_2 [Angleški jezik]
Tretji redni 20. 4. 2022 15.30, N4_1 [Angleški jezik]
Na vrh

Varnost in zaščita

Tomaž FERBEŽAR, univ. dipl. inž. el.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi redni 21. 3. 2022 16.20, N3_11  
Drugi redni 7. 4. 2022 16.20, N3_11  
Na vrh

Jožica KOŠIR BOBNAR, mag. družb. inf.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 18. 5. 2022 16.00  
Na vrh

Vzdrževanje sistemske programske opreme

GREGOR MEDE, univ. dipl. inž. rač.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 15. 11. 2021 16.20  
Prvi redni 6. 1. 2022 16.20, N3_11  
Drugi redni 20. 1. 2022 16.20, N3_11  
Tretji redni 5. 9. 2022 16.20  
Na vrh

Zbirke podatkov 1

Andraž Žagar, univ. dipl. inž.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 17. 11. 2021 15.00  
Drugi izredni 8. 9. 2022 16.20  
Na vrh