Izpitni roki




Ekonomika podjetja

Marjan HOČEVAR, univ. dipl. ekon.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 2. 12. 2021 16.00  
Prvi redni 7. 1. 2022 08.00, NA DALJAVO  
Drugi redni 23. 6. 2022 08.00  
Tretji redni 20. 9. 2022 08.50  
Na vrh

Elektronsko poslovanje

mag. Janez Bauer, univ. dipl. ekon.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 25. 11. 2021 16.20  
Prvi redni 8. 4. 2022 16.00, P3  
Drugi redni 29. 8. 2022 16.00  
Tretji redni 16. 9. 2022 16.00  
Na vrh

Izdelava spletnih strani

Miha Bradač, dipl.inž.rač. in inf.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 8. 11. 2021 16.20  
Drugi redni 17. 8. 2022 08.30  
Tretji redni 7. 9. 2022 09.00  
Na vrh

Miha Bradač, dipl.inž.rač. in inf., Jure Balabanič, univ. dipl. inž.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi redni 21. 4. 2022 16.00, P3 izpit prestavljen iz 20.4. na 21.4.2022.
Na vrh

Operacijski sistemi 1

Jure Balabanič, univ. dipl. inž.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 24. 11. 2021 16.00  
Na vrh

GREGOR MEDE, univ. dipl. inž. rač.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi redni 5. 1. 2022 18.00, N3_9  
Drugi redni 30. 3. 2022 09.40, N4_2  
Tretji redni 14. 9. 2022 16.20  
Na vrh

Operacijski sistemi 2

Davor KATANOVIĆ, mag. družb. inf.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 9. 11. 2021 16.20  
Na vrh

GREGOR MEDE, univ. dipl. inž. rač.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi redni 13. 1. 2022 12.00, N3_11  
Drugi redni 5. 7. 2022 08.50  
Tretji redni 19. 9. 2022 16.20  
Na vrh

Osnove zgradbe in delovanja računalniških sistemov

Tomaž FERBEŽAR, univ. dipl. inž. el.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 23. 11. 2021 15.00  
Prvi redni 11. 1. 2022 16.30, P3  
Drugi redni 12. 4. 2022 09.40, N1_5  
Tretji redni 19. 9. 2022 16.20  
Na vrh

PIP: Multimediji

Tomaž FERBEŽAR, univ. dipl. inž. el.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 16. 11. 2021 15.00  
Prvi redni 6. 4. 2022 16.00, N1_3  
Drugi redni 1. 9. 2022 09.00  
Tretji redni 13. 9. 2022 16.20  
Na vrh

Poslovno komuniciranje in vodenje

mag. Iris Fink Grubačević

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 9. 11. 2021 09.00  
Prvi redni 20. 6. 2022 09.00  
Drugi redni 29. 8. 2022 09.00  
Tretji redni 12. 9. 2022 09.00  
Na vrh

Praktično izobraževanje 1 (M1...M3)

Miha Bradač, dipl.inž.rač. in inf.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi redni 13. 4. 2022 09.00, N3_11  
Drugi redni 29. 6. 2022 08.30  
Tretji redni 13. 9. 2022 09.00  
Na vrh

Praktično izobraževanje 2 (M4...M10)

Jožica KOŠIR BOBNAR, mag. družb. inf.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 30. 11. 2021 15.00  
Prvi redni 28. 6. 2022 08.00  
Drugi redni 26. 8. 2022    
Tretji redni 8. 9. 2022    
Na vrh

Programiranje 1

dr. Igor Korelič

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 10. 11. 2021 16.20, na daljavo  
Na vrh

Andraž Žagar, univ. dipl. inž.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi redni 17. 1. 2022 15.00, P3  
Drugi redni 4. 4. 2022 15.00  
Tretji redni 9. 9. 2022 13.00  
Na vrh

Računalniške komunikacije in omrežja 1

GREGOR MEDE, univ. dipl. inž. rač.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 29. 11. 2021 16.20  
Prvi redni 4. 7. 2022 08.50  
Drugi redni 22. 8. 2022 08.50  
Tretji redni 7. 9. 2022 16.20  
Na vrh

Računalniške komunikacije in omrežja 2

GREGOR MEDE, univ. dipl. inž. rač.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 8. 11. 2021 16.20  
Prvi redni 6. 1. 2022 12.00, N3_11  
Drugi redni 29. 6. 2022 08.50 izpit prestavljen iz 27.6. na 29.6.2022.
Tretji redni 12. 9. 2022 16.20  
Na vrh

Računalništvo in informatika

Miha Bradač, dipl.inž.rač. in inf., mag. Matej Rožič, prof. mat. in fiz.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi redni 7. 1. 2022 09.40, N3_11  
Drugi redni 6. 4. 2022 09.00, N1_3  
Tretji redni 6. 9. 2022 09.00  
Na vrh

mag. Matej Rožič, prof. mat. in fiz., Miha Bradač, dipl.inž.rač. in inf.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 15. 11. 2021 16.20  
Na vrh

Strokovna terminologija v tujem jeziku

Alexia ROSSI, univ. dipl. fr.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 30. 11. 2021 16.00 [Angleški jezik]
Prvi redni 22. 6. 2022 09.00 [Angleški jezik]
Drugi redni 17. 8. 2022 09.00 [Angleški jezik]
Tretji redni 20. 9. 2022 08.00 [Angleški jezik]
Na vrh

Varnost in zaščita

Jožica KOŠIR BOBNAR, mag. družb. inf.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 24. 11. 2021 15.00, N3_10  
Prvi redni 13. 4. 2022 08.00, N3_11  
Drugi redni 26. 8. 2022 08.00  
Tretji redni 8. 9. 2022 09.00  
Na vrh

Vzdrževanje sistemske programske opreme

GREGOR MEDE, univ. dipl. inž. rač.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 15. 11. 2021 16.20  
Prvi redni 20. 1. 2022 12.00, N3_11  
Drugi redni 23. 6. 2022 08.50  
Tretji redni 5. 9. 2022 16.20  
Na vrh

Zbirke podatkov 1

Andraž Žagar, univ. dipl. inž.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi redni 28. 6. 2022 15.30  
Drugi redni 2. 9. 2022 08.00  
Tretji redni 8. 9. 2022 16.20  
Na vrh