Izpitni roki




Ekonomika podjetja in podjetništvo (izbirni)

Marjan HOČEVAR, univ. dipl. ekon.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 2. 12. 2021 16.00  
Na vrh

Gospodarjenje z odpadki

dr. Jani ZORE, univ. dipl. inž. grad.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 24. 11. 2021 16.00  
Prvi redni 16. 2. 2022 16.20, N2_11  
Drugi redni 14. 3. 2022 16.20, N2_11 popravek datuma izpitnega roka!
Tretji redni 20. 9. 2022 09.00  
Na vrh

Komunalna energetika

Goran MAKAR, univ. dipl. inž. str.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 24. 11. 2021 16.00  
Drugi izredni 8. 9. 2022 08.00  
Na vrh

Odvajanje in čiščenje odpadne vode

doc. dr. Damjan Balabanič

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 22. 11. 2021 16.30  
Drugi izredni 5. 9. 2022 16.30  
Na vrh

Okoljsko naravoslovje 1

Goran MAKAR, univ. dipl. inž. str.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 9. 11. 2021 16.00  
Prvi redni 21. 12. 2021 16.20, N2_11 popravek datuma!
Drugi redni 7. 1. 2022 16.20, N2_11  
Tretji redni 8. 9. 2022 08.00  
Na vrh

Okoljsko naravoslovje 2

mag. Valentina Mavrič Klenovšek, prof.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 8. 11. 2021 16.00  
Drugi izredni 13. 9. 2022    
Na vrh

Oskrba z vodo

Goran MAKAR, univ. dipl. inž. str.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 1. 12. 2021 16.00  
Drugi izredni 19. 9. 2022 08.00, N2_11  
Na vrh

Poslovno sporazumevanje in vodenje

Martina JUDEŽ, univ. dipl. ekon.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 15. 11. 2021 16.20  
Prvi redni 10. 3. 2022 16.20, N4_1  
Drugi redni 25. 3. 2022 16.20, P4  
Tretji redni 17. 5. 2022 18.00, N3_6 sejna soba  
Na vrh

Praktično izobraževanje 1 (M1+M2)

dr. Jani ZORE, univ. dipl. inž. grad.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 24. 11. 2021 12.00  
Prvi redni 10. 6. 2022    
Drugi redni 5. 9. 2022    
Na vrh

Praktično izobraževanje 2 (M3...M7)

dr. Jani ZORE, univ. dipl. inž. grad.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 8. 11. 2021    
Prvi redni 15. 6. 2022    
Drugi redni 9. 9. 2022    
Na vrh

Prometne in zelene površine (izbirni)

dr. Jani ZORE, univ. dipl. inž. grad.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 25. 11. 2021 16.00, N3_8  
Prvi redni 3. 1. 2022 16.20, N2_11  
Drugi redni 17. 1. 2022 16.20, N2_11  
Tretji redni 20. 9. 2022    
Na vrh

Računalništvo in informatika

mag. Dragica Budić

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 29. 11. 2021 16.20  
Prvi redni 20. 12. 2021 16.20, P3  
Drugi redni 14. 1. 2022 16.20, N1_5  
Tretji redni 5. 9. 2022 16.00  
Na vrh

Sanacija starih bremen in naravnih nesreč -izbirni

dr. Jani ZORE, univ. dipl. inž. grad.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 17. 11. 2021 16.00  
Prvi redni 6. 6. 2022 16.20, N2_11  
Drugi redni 20. 6. 2022 16.20, N2_11  
Tretji redni 21. 9. 2022 16.00  
Na vrh

Strokovna terminologija v tujem jeziku

mag. Katja HROVAT, prof.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 16. 11. 2021 16.20 [Angleški jezik]
Prvi redni 18. 5. 2022 15.30, P4 [Angleški jezik] IZPIT PRESTAVLJEN IZ 19.5. NA 18.5. OB 15:30.
Drugi redni 2. 6. 2022 16.20 [Angleški jezik]
Tretji redni 6. 9. 2022 16.20 [Angleški jezik]
Na vrh

Tehnično risanje in dokumentacija

mag. Samo Jakljič, univ. dipl. inž. geod.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 29. 11. 2021 16.00  
Prvi redni 19. 4. 2022 16.20, N2_11  
Drugi redni 3. 5. 2022 16.20, N2_11  
Tretji redni 14. 9. 2022 16.30  
Na vrh

Urbanizem

dr. Iztok Kovačič, univ.dipl. inž. arh.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 26. 11. 2021 16.20  
Drugi izredni 23. 9. 2022 16.20  
Na vrh

Urejanje podeželja in varstvo narave (izbirni)

dr. Iztok Kovačič, univ.dipl. inž. arh.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 3. 12. 2021 16.20  
Prvi redni 12. 5. 2022 16.20, N2_11  
Drugi redni 26. 5. 2022 16.20, N2_11  
Tretji redni 16. 9. 2022 16.20  
Na vrh

Zdravstvena hidrotehnika in sanitarno inženirstvo

doc. dr. Damjan Balabanič

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 8. 11. 2021 16.30  
Drugi izredni 5. 9. 2022 16.30  
Na vrh

Zimska služba (izbirni)

dr. Jani ZORE, univ. dipl. inž. grad.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 1. 12. 2021 16.00  
Prvi redni 7. 3. 2022 16.20, N2_11  
Drugi redni 21. 3. 2022 16.20, N2_11  
Tretji redni 6. 9. 2022 16.00  
Na vrh