Izpitni roki




Avtomatizacija in robotika

Andrej GORENC, univ. dipl. inž. el.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 18. 11. 2021 14.00, N3_6  
Tretji redni 13. 9. 2022 16.00  
Na vrh

Drago SIMONČIČ, univ. dipl. inž. str.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi redni 21. 1. 2022 16.20, N1_2 Izpit se prestavi iz 7.1 na 21.1.
Drugi redni 23. 6. 2022 16.20  
Tretji redni 5. 9. 2022 16.20  
Na vrh

Ekonomika podjetja

Marjan HOČEVAR, univ. dipl. ekon.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 2. 12. 2021 16.00  
Prvi redni 19. 4. 2022 16.00, P1  
Drugi redni 23. 8. 2022 08.00  
Tretji redni 6. 9. 2022 08.00  
Na vrh

Elektrotehnika (izbirni)

Matevž Čadonič, univ. dipl. inž. el.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 11. 11. 2021 16.20  
Prvi redni 17. 1. 2022 16.20, N3_9  
Drugi redni 13. 4. 2022 13.00, N3_8 izpit prestavljen iz 12.4. na 13.4. ob 13. uri
Tretji redni 8. 9. 2022 16.20  
Na vrh

Izdelava in vzdrževanje orodij

Jožef PUCIHAR, univ. dipl. inž. str.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 30. 11. 2021 16.00  
Prvi redni 4. 4. 2022 09.00, N4_2  
Drugi redni 2. 9. 2022 08.00  
Tretji redni 15. 9. 2022 08.00  
Na vrh

Kakovost in zanesljivost procesov

mag. Silvo LAH, univ. dipl. org

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 10. 11. 2021 16.20  
Prvi redni 15. 4. 2022 16.00, N1_2  
Drugi redni 19. 8. 2022 08.00  
Tretji redni 23. 9. 2022 16.00  
Na vrh

Materiali

dr. Marica PRIJANOVIČ-TONKOVIČ, univ. dipl. inž.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 2. 12. 2021 08.00, N1_2  
Prvi redni 24. 6. 2022 08.00  
Drugi redni 16. 8. 2022 08.00  
Tretji redni 19. 9. 2022 16.00  
Na vrh

Mehanika 1

dr. Mitja Muhič, univ. dipl. inž. str.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 2. 12. 2021 16.00, N3_8  
Prvi redni 19. 1. 2022 16.00, N2_4  
Drugi redni 31. 3. 2022 16.00  
Tretji redni 12. 9. 2022 16.00  
Na vrh

Mehanika 2

dr. Mitja Muhič, univ. dipl. inž. str.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 25. 11. 2021 16.00  
Prvi redni 21. 4. 2022 16.00, N1_2  
Drugi redni 24. 8. 2022 08.50  
Tretji redni 12. 9. 2022 16.00  
Na vrh

Poslovno komuniciranje in vodenje

mag. Iris Fink Grubačević

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 9. 11. 2021 09.00  
Prvi redni 10. 1. 2022 16.20, N4_1  
Drugi redni 11. 4. 2022 16.20, N3_9  
Tretji redni 5. 9. 2022 09.00  
Na vrh

Praktično izobraževanje 1 (M1+M2)

dr. Marica PRIJANOVIČ-TONKOVIČ, univ. dipl. inž.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 15. 11. 2021 07.10  
Prvi redni 13. 4. 2022 13.00, N1_2  
Drugi redni 28. 6. 2022 08.00  
Tretji redni 14. 9. 2022 08.00  
Na vrh

Praktično izobraževanje 2 (M3...M9)

Goran MAKAR, univ. dipl. inž. str.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 1. 12. 2021 16.00  
Prvi redni 1. 7. 2022 08.00  
Drugi redni 25. 8. 2022 08.00, N2_12  
Tretji redni 8. 9. 2022 08.00  
Na vrh

Priprava in vodenje proizvodnje

mag. Tomaž BLATNIK, univ. dipl. inž. str.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 29. 11. 2021 16.00  
Prvi redni 4. 4. 2022 16.00, N3_1  
Drugi redni 3. 9. 2022 16.00  
Tretji redni 20. 9. 2022 16.00  
Na vrh

Računalniško modeliranje (izbirni)

dr. Mitja Muhič, univ. dipl. inž. str.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 25. 11. 2021 16.00  
Prvi redni 4. 7. 2022 08.50  
Drugi redni 22. 8. 2022 08.50  
Tretji redni 12. 9. 2022 16.00  
Na vrh

Računalniško podprta proizvodnja

dr. Mitja Muhič, univ. dipl. inž. str.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 11. 11. 2021 16.00  
Prvi redni 10. 1. 2022 08.50, N4_1  
Drugi redni 23. 6. 2022 08.50  
Tretji redni 5. 9. 2022 16.00  
Na vrh

Računalništvo

Tomaž FERBEŽAR, univ. dipl. inž. el.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 30. 11. 2021 15.00  
Na vrh

mag. Matej Rožič, prof. mat. in fiz.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi redni 20. 6. 2022 08.50  
Drugi redni 24. 8. 2022 08.00  
Tretji redni 5. 9. 2022 16.00  
Na vrh

Snovanje in konstruiranje orodij

Jožef PUCIHAR, univ. dipl. inž. str.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 16. 11. 2021 16.00  
Prvi redni 11. 1. 2022 11.20, na daljavo  
Drugi redni 27. 6. 2022 08.00  
Tretji redni 22. 9. 2022    
Na vrh

Strojni elementi (izbirni)

Aleksander VRŠČAJ, univ. dipl. inž. str.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi redni 4. 1. 2022 08.00, N2_4 Štud. 44046 ima ustni zagovor v petek, 7.1.2022, ob 9.30 v kabinetu N2_3
Drugi redni 28. 3. 2022 16.20, N1_2 zagovor imajo št.: 44040, 43856 19.4.2022 ob 9:45 v N2_3.
Tretji redni 20. 9. 2022 16.00  
Na vrh

dr. Henrik Zaletelj, univ. dipl. inž. str.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 23. 11. 2021 16.00  
Na vrh

Strokovna terminologija v tujem jeziku

Alexia ROSSI, univ. dipl. fr.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 30. 11. 2021 16.00 [Angleški jezik]
Prvi redni 5. 1. 2022 08.00, N1_2 [Angleški jezik]
Drugi redni 13. 4. 2022 16.00, N3_10 [Angleški jezik] IZPIT PRESTAVLJEN IZ 6.4. NA 13.4.
Tretji redni 23. 9. 2022 09.00 [Angleški jezik]
Na vrh

Tehniški predpisi in načrtovanje proizvodov

Aleksander VRŠČAJ, univ. dipl. inž. str.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 18. 11. 2021 16.00, N2_4 ustni zagovor ima št.:43897 dne 24.11.2021 ob 14. uri v N2_3!
Prvi redni 29. 6. 2022 09.00  
Drugi redni 30. 8. 2022 09.00  
Tretji redni 13. 9. 2022 16.00  
Na vrh

Tehnologija

dr. Marica PRIJANOVIČ-TONKOVIČ, univ. dipl. inž.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 1. 12. 2021 08.00, N1_2  
Prvi redni 28. 1. 2022 13.30, N1_2 izpit prestavljen iz 21.1.2022 na 28.1.2022.
Drugi redni 4. 7. 2022 08.00  
Tretji redni 2. 9. 2022 16.00  
Na vrh

Varnost pri delu in varovanje okolja

Jožef PUCIHAR, univ. dipl. inž. str.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 16. 11. 2021 16.00  
Prvi redni 11. 1. 2022 11.20, na daljavo  
Drugi redni 4. 4. 2022    
Tretji redni 15. 9. 2022 08.00  
Na vrh

Vzdrževanje energetskih naprav

Goran MAKAR, univ. dipl. inž. str.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 6. 12. 2021 16.00  
Na vrh